Header Ads

Header ADS

Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης 1-4 (video)

Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης 1-4
Το σκορ άνοιξε με κεφαλιά του Μανιά έπειτα από σέντρα του Μπέρτου. Το 0-2 έγινε από το Mazza με εκτέλεση πέναλτι. Ο Μιχάλης Μανιάς σκόραρε και πάλι στο 30ο λεπτό μετά από σουτ του Mazza και απόκρουση του Ξενοδόχοβ. Η ΑΕΛ κατάφερε να μειώσει σε 1-3 με κεφαλιά του Ναζλίδη, ενώ λίγο πριν από το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου ο Donnarumma απέκρουσε πέναλτι του Ναζλίδη. Στο δεύτερο μέρος ο Αστέρας σκόραρε και τέταρτο γκολ με πέναλτι του Μανιά.

Διοργάνωση: Super League
Σεζόν: 2016-2017